Форум :: "Сделки"
Harijs Balboa
Страницы   <<        >>  
Автор Сообщение
19.01.09 21:30
Игрок
Зарегистрировался: 18.10.08 19:02
Сообщений: 554
apstiprinu!

На начало
19.01.09 21:30
Игрок
Зарегистрировался: 17.09.08 16:00
Сообщений: 834
apstiprinu

На начало
20.01.09 22:45
Игрок
Зарегистрировался: 15.01.08 21:59
Сообщений: 264
http://www.lostworlds.lv/inf.php?1139660078
http://www.lostworlds.lv/inf.php?login=DAMED


22:20 Uzmanību! Kvests "Nāves pazeme" Pazemē sāksies pēc 3 minūtēm! Visi, kas vēlas piedalīties vēl var paspēt! Steidzieties!
par palidzibu pazeme dodu vinam 1500zm

На начало
20.01.09 22:46
Игрок
Зарегистрировался: 30.03.08 16:17
Сообщений: 1148
Apstiprinu
22:57 Uzmanību! Personāžs Harijs Balboa pārsūtīja Jums 1500 zm.


Исправлено: DAMED 20.01.2009 22:58
На начало
20.01.09 22:59
Игрок
Зарегистрировался: 12.06.08 20:46
Сообщений: 3374
[20.01.09 22:57] Переданы кредиты 1500 от Harijs Balboa к DAMED
Apstiprinu

На начало
22.01.09 22:41
Игрок
Зарегистрировался: 15.01.08 21:59
Сообщений: 264
http://www.lostworlds.lv/inf.php?id=1139660078&lang=lv
http://www.lostworlds.lv/inf.php?id=1139663974&lang=lv

pardodu 4 glabsanas vistoklus kopeja suma 3000zm

На начало
22.01.09 22:42
Тёмный
Зарегистрировался: 29.01.08 21:26
Сообщений: 1706
apstiprinu

На начало
22.01.09 22:49
Тёмный
Зарегистрировался: 15.04.08 13:00
Сообщений: 4497
Apstiprinu!Nākošreiz noformāt darījumu pēc dotā parauga!

На начало
22.01.09 23:01
Тёмный
Зарегистрировался: 29.01.08 21:26
Сообщений: 1706
22:58 Uzmanību! Harijs Balboa pārsūtīja Jums priekšmetu Спасениеx4

На начало
22.01.09 23:01
Тёмный
Зарегистрировался: 15.04.08 13:00
Сообщений: 4497
[22.01.09 22:58] Передан предмет Спасение (ID: 2982110) от Harijs Balboa к superiiigais
[22.01.09 22:58] Передан предмет Спасение (ID: 2982108) от Harijs Balboa к superiiigais
[22.01.09 22:58] Передан предмет Спасение (ID: 2982107) от Harijs Balboa к superiiigais
[22.01.09 22:58] Передан предмет Спасение (ID: 2982106) от Harijs Balboa к superiiigais
[22.01.09 22:58] Переданы кредиты 3000 от superiiigais к Harijs Balboa

Apstiprinu!

На начало
22.01.09 23:01
Тёмный
Зарегистрировался: 29.01.08 21:26
Сообщений: 1706
Jūs veiksmīgi pārsūtījāt "3000" zm. personāžam Harijs Balboa

На начало
22.01.09 23:02
Тёмный
Зарегистрировался: 15.04.08 13:00
Сообщений: 4497
Apstiprinu!

На начало
06.09.09 19:30
Игрок
Зарегистрировался: 15.01.08 21:59
Сообщений: 264
http://www.lostworlds.lv/inf.php?1139660078
http://www.lostworlds.lv/inf.php?login=Frenklin

Aiznemos no personaza Frenklin 10 000zm no 06,09lidz 11,09 atdosu
12000zm

На начало
06.09.09 19:31
Игрок
Зарегистрировался: 05.07.09 14:15
Сообщений: 268
apstiprinu!

На начало
06.09.09 19:46
Тёмный
Зарегистрировался: 07.12.07 15:58
Сообщений: 544
Apstiprinu!

На начало
Страницы   <<        >>